EN
Wszystkie kategorie

Projekt Nowa Energia

Strona główna>Wykonawca inżynierii>Projekt Nowa Energia

Projekt Nowa Energia

Projekt Nowa Energia


Opierając się na latach technologii zasilania i przewadze rynkowej oraz we współpracy ze strategicznymi partnerami, HNAC jest zobowiązana do dostarczania kompletnego rozwiązania integracji systemu dostosowanego do swoich użytkowników. HNAC zajmuje się dystrybucją rynku magazynowania energii w formie łańcucha przemysłowego, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania, badań i rozwoju, produkcji, budowy oraz eksploatacji i konserwacji.
Energetyka wiatrowa: doskonały integrator systemów, precyzyjne zarządzanie inżynieryjne i możliwości kontroli kosztów, kluczowy kierunek inwestycji rozwojowych
Energia słoneczna: pełne doświadczenie w zakresie rozwoju procesu i inwestycji, pełne możliwości EPC. Kompleksowe rozwiązanie
Zastosowanie: energia wiatrowa, energia słoneczna, energia wodna, stos ładowania i system zasilania itp. 

Prześlij zapytanie
Aplikacja
Wytwarzanie energii wiatrowej
Stos ładowania i system zasilania
Sterowanie wytwarzaniem energii
Mały sprzęt do wytwarzania energii
Fotowoltaiczna pompa wodna
Pola ruchu, takie jak światła nawigacyjne
Pole komunikacji/komunikacji
Pola naftowe, morskie i meteorologiczne
Zasilacz do lamp domowych
Elektrownie fotowoltaiczne
Pojazdy pomocnicze
Produkcja wodoru słonecznego
Kosmiczne elektrownie słoneczne itp
Typowy projekt
 • 1.宁乡、湘潭、沅江、津市分散式风电项目副本
  Zdecentralizowane projekty energetyki wiatrowej w miastach Ningxiang, Xiangtan, Yuanjiang i Jinshi w prowincji Hunan

  Projekt obejmuje inwestycje o wartości ponad 500 milionów CNY, z 7 zdecentralizowanymi farmami wiatrowymi rozmieszczonymi w Changsha, Ningxiang, Xiangtan, Yuanjiang, Changdejin i innych miejscach w Hunan.

 • 2. 泸溪县93个贫困村光伏扶贫项目副本
  Projekt elektryfikacji obszarów wiejskich hrabstwa Luxi Fotowoltaika

  Projekt, realizowany w 93 biednych wioskach w hrabstwie Luxi, ma skalę budowlaną przekraczającą 13 MW, roczną zdolność generowania energii około 12 milionów kWh i dochód z wytwarzania energii przekraczający 10 milionów CNY.

 • 600.450
  Hunan Shaoyang Chengbu Rulin 100MW/200MWh Elektrownia magazynowania energii

  Skala budowy to 100MW/200MWh, a całkowity koszt inwestycji to około 400 mln CNY. Jest to największa elektrownia magazynująca energię po stronie sieci w prowincji Hunan i największa elektrownia magazynująca energię po stronie sieci zainwestowana przez kapitał społeczny w Chinach.

 • 4. 阳光100充电站副本
  Stacja ładująca Sunshine 100

  Projekt znajduje się po północnej stronie zachodniego krańca mostu Houzishi w dzielnicy Yuelu w mieście Changsha. Wyposażony jest w 46 pistoletów ładujących, 3 zestawy słupów ładujących o mocy 360 kW na ziemi oraz 20 zestawów słupów ładujących AC o mocy 7 kW w garażu podziemnym do obsługi ładowania pojazdów.

 • 5. 国网湖南郴州韭菜坪新能源配套储能站副本
  Stacja magazynowania energii State Grid Hunan Chenzhou Jiucaiping

  Projekt realizowany w Jiucaiping w Chenzhou ma skalę konstrukcyjną 22.5 MW/45 MWh. Działa w modelu leasingu sprzętu, w tym leasingu na system akumulatorów, kabinę wspomagającą o zmiennym prądzie oraz system EMS.

ZAPYTANIE

Gorące kategorie