EN
Wszystkie kategorie

Newsy

Strona główna>Newsy

HNAC pomógł Huiyang District Agriculture and Water Bureau w stacji pomp odwadniających w zakresie obsługi i konserwacji Szkolenie w zakresie umiejętności obsługi i konserwacji zostało pomyślnie przeprowadzone

Czas: 2021-04-27 Trafienia: 276

W celu dalszej poprawy zdolności biznesowych i umiejętności operacyjnych personelu obsługującego i zarządzającego przepompownią odwadniającą w dystrykcie Huiyang oraz dostosowania się do potrzeb rozwoju oszczędzania wody w nowej sytuacji. Obecnie w Okręgowym Biurze ds. Rolnictwa, Obszarów Wiejskich i Ochrony Wody Huiyang w mieście Huizhou w prowincji Guangdong (zwanym dalej „Biurem ds. Rolnictwa i Wody”) odbyło się szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji przepompowni odwadniającej w Yongliang Biuro Zarządu Diwei w dystrykcie Huiyang.
Ceremonii otwarcia szkolenia przewodniczył Liu Yaorong, Zastępca Dyrektora Biura Rolnictwa i Wody Okręgu Huiyang, miasto Huizhou, prowincja Guangdong. Odpowiednie osoby kierujące Biurem ds. Rolnictwa i Wody, Rządem Ludowym Miasta Liangjing, Rządem Ludowym Miasta Pingtan, Biurem Zarządzania Pingtan Diwei, rzeką Danshui Danao River, z łącznie 32 filarami biznesowymi z Biura Zarządzania Inżynierią i Biura Zarządzania Yongliang Diwei, uczestniczyły w szkolenie.

图片 1


Dalsze czytanie:


Jednostka zarządzania projektami ochrony wody w Okręgowym Biurze ds. Rolnictwa i Wody Huiyang ma łącznie 12 stacji odwadniających, Biuro Zarządzania Rzeką Danao Danao, Biuro Zarządzania Groblami Yongliang i Biuro Zarządzania Groblami Pingtan. Od stycznia 2021 r. Huazi Technology dostarczyła 12 stacji odwadniających w dystrykcie Huiyang inspekcje sprzętu, regularną konserwację i regularną konserwację, w tym pompy wodne, silniki, sprzęt wysokiego i niskiego napięcia, monitorowanie i ochronę komputerów, systemy prądu stałego, bramy i wciągniki. Konserwacja i testy zapobiegawcze oraz świadczenie usług, takich jak służba w sezonie powodziowym, ratownictwo i szkolenia techniczne.

图片 2

图片 3

Poprzedni: 181 milionów! Firma HNAC wygrała przetarg na dostawę i montaż urządzeń elektromechanicznych dla elektrowni wodnej Kandaji w Nigrze

Następny : [Retrograde, wypłyń w morze] Projekt HNAC Nauru Smart Grid rozpoczął się płynnie

Gorące kategorie