EN
Wszystkie kategorie

Newsy

Strona główna>Newsy

[Dobra wiadomość] HNAC Maoming Binhai Nowy obszar Firma inwestująca w wodociągi Projekt usług konserwacyjnych oficjalnie rozpoczęty

Czas: 2020-12-18 Trafienia: 214

Projekt zaopatrzenia w wodę Maoming Binhai New Area został zainwestowany i zbudowany przez Maoming Binhai New Area Urban Investment and Development Co., Ltd. oraz generalnego wykonawcę EPC Działu Projektów Maoming w China Railway Seventh Bureau Xi'an Company. Firma HNAC dostarczyła cały sprzęt elektromechaniczny, platformy oprogramowania i usługi wspierające sprzęt dla projektu. Co pobiło rekord najkrótszego czasu budowy dla podobnych projektów.

图片 1

[HNAC osiąga wielkie osiągnięcie] Guangdong Maoming Binhai Projekt nowej elektrowni wodnej pobił rekord najkrótszego czasu budowy podobnych projektów w prowincji Guangdong

Niezależnie od tego, czy chodzi o podróżowanie tysięcy mil na miejsce projektu podczas epidemii, aby zapewnić postęp projektu, czy koordynację rozsądnego harmonogramu klienta w celu ukończenia zadania związanego z dostawą wody podczas procesu budowlanego, profesjonalizm i dyscyplina zespołu technicznego projektu HNAC mają zdobył jednogłośne pochwały od klientów. W tym okresie klient sprawdził możliwości firmy w zakresie inteligentnych usług zarządzania eksploatacją i konserwacją, wysoko ocenił technologię i poziom zarządzania firmy oraz podpisał umowę na utrzymanie projektu w celu dalszego pogłębienia współpracy.

Zgodnie z charakterystyką i skalą projektu, firma utworzyła dział projektu HNAC Technology Maoming Binhai New Area Tap Water Project, wyposażony w kierowników projektów, inżynierów konserwacji sprzętu i inżynierów szkolenia technicznego w celu świadczenia usług konserwacji sprzętu projektowego i dostarczania czystej wody zgodnie z normami jakości ścieków na bieżąco usługi uzdatniania wody. W tym samym czasie firma HNAC zapewniła szkolenie techniczne odpowiedniemu personelowi właściciela i współpracowała z klientami w celu przekształcenia elektrowni Binhai New Area Water Plant w wzorcowe przedsiębiorstwo wodociągowe w Maoming.

2 godziny na dobę

Rankiem 14 grudnia w Maoming Binhai New Area Water Investment Co., Ltd. (dalej jako: „Wodna Spółka Inwestycyjna”). W zajęciach uczestniczyli Yang Houde, dyrektor generalny firmy inwestycyjnej, Wu Xiaofang, zastępca dyrektora generalnego działu inteligentnej eksploatacji i konserwacji HNAC oraz Li Donglin, zastępca dyrektora generalnego działu ochrony wody. Ceremonii przewodniczył Cai Tingting, Dyrektor Działu Zintegrowanego Zarządzania Water Investment Corporation.

3 godziny na dobę

Yang Houde, dyrektor generalny spółki zajmującej się inwestycjami wodnymi, zwrócił uwagę, że spółka zajmująca się inwestycjami wodnymi powinna opierać się na potrzebach rozwoju przemysłu wodnego w nowym obszarze Binhai i dążyć do zbudowania wysokiej jakości operacji i operacji zaopatrzenia w wodę platforma w Nowym Obszarze Binhai. Konieczne jest potraktowanie usługi utrzymania sieci wodociągowej świadczonej przez HNAC jako okazji do szkolenia talentów obsługi i zarządzania elektrownią oraz sił szkieletowych w celu osiągnięcia niezależnej pracy systemu zaopatrzenia w wodę, bezpiecznego zarządzania produkcją i konserwacją.

图片 4

Jako lider wieloenergetycznej technologii IoT, HNAC jest zdeterminowany, aby być „oczami i mózgami właścicieli”, zapewniać zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb, najwyższej klasy inteligentne usługi zarządzania eksploatacją i konserwacją oraz wspólnie pisać nowy rozdział w branży zaopatrzenia w wodę w Nowy obszar Binhai.


 Dalsze czytanie:


Maoming Binhai New Area Water Supply Project (EPC) Nowo wybudowana elektrownia wodna znajduje się na skrzyżowaniu Maoming Port Avenue i 325 National Road w Binhai New Area. Całkowita powierzchnia nabycia gruntów wynosi około 109 akrów. Całkowita skala projektowa elektrowni wodnej to 100 tys. m³/d. Skala budowy tego projektu to 50 tys. m³/d. Projekt wykorzystuje inteligentny system uzdatniania wody MTC-3W do sterowania całym procesem produkcyjnym, obejmującym wiele głównych obszarów, w tym elektryczny, mechaniczny i uzdatniania wody. Obsługa, obsługa, konserwacja, usuwanie usterek i konserwacja sprzętu muszą być wyposażone w kwalifikacje zawodowe i więcej Personel zarządzający operacjami o wysokim poziomie akademickim, umiejętnościach obsługi i konserwacji. HNAC świadczy usługi inteligentnej konserwacji elektrowni wodnej w Binhai New Area poprzez szkolenia techniczne + konserwację sprzętu, aby zapewnić wydajną i bezpieczną pracę sprzętu i systemów.

Poprzedni: [Retrograde, wypłyń w morze] Projekt HNAC Nauru Smart Grid rozpoczął się płynnie

Następny : Firma HNAC Technology pomyślnie podpisała projekt EPC podstacji w Tanzanii

Gorące kategorie