EN
Wszystkie kategorie

Projekt Ochrony Środowiska i Uzdatniania Wody

Strona główna>Wykonawca inżynierii>Projekt Ochrony Środowiska i Uzdatniania Wody

Projekt Ochrony Środowiska i Uzdatniania Wody

Projekt Ochrony Środowiska i Uzdatniania Wody


HNAC może zapewnić całą usługę kontraktowania inżynierii, w tym projektowanie, zaopatrzenie i budowę, zapewniamy również finansowanie w oparciu o wymagania klientów.

Uczestniczyliśmy w wielu projektach oczyszczania ścieków EPC, w tym w oczyszczaniu ścieków komunalnych, oczyszczaniu odcieków ze składowisk, oczyszczaniu ścieków, uzdatnianiu wody przemysłowej itp. Możemy również zaprojektować i zbudować miejski projekt zaopatrzenia w wodę, projekt zaopatrzenia w wodę z kranu, projekt miejskiego zaopatrzenia w wodę, wiejski projekt bezpieczeństwa wody pitnej itp.

Prześlij zapytanie
Aplikacja
Zaopatrzenie w wodę miejską
Wiejska woda pitna
Integracja wodociągów miejskich i wiejskich
Stacja pomp wspomagających, zaopatrzenie w wodę wtórną
Oczyszczanie ścieków komunalnych
Miejskie oczyszczanie ścieków bytowych
Oczyszczanie ścieków w przemyśle papierniczym
Dogłębne leczenie w branży farmaceutycznej
Oczyszczanie ścieków w hutnictwie żelaza i stali
Oczyszczanie ścieków petrochemicznych
Kompleksowa kanalizacja w parku przemysłowym itp
Typowy projekt
 • pr01
  Miejskie uzdatnianie wody - elektrownia wodna Nanjing Beihekou

  Beihekou Water Plant to pierwsza domowa elektrownia wodna zaprojektowana i zbudowana w całości przez Chińczyków oraz największa w Nanjing i jedna z największych elektrowni wodnych w Chinach. Przy skali zaopatrzenia w wodę wynoszącej 1.2 miliona ton dziennie, dostarcza ponad połowę wody w obszarze miejskim Nanjing. Przyjmuje metodę flokulacji i sedymentacji + filtrację i dezynfekcję jako główny proces oraz automatyczny system kontroli monitorowania całej instalacji.

 • pr02
  Miejska Oczyszczalnia Ścieków - Rejonowa Oczyszczalnia Ścieków Changsha Kaifu

  Wydajność projektu została zwiększona do 300,000 1 ton dziennie, a po modernizacji jakość ścieków osiągnęła poziom 3. Przyjmuje MSBR + BAF dla głównego procesu i DCS do realizacji monitorowania XNUMXD.

 • 石化-利华益炼油 副本
  Oczyszczanie ścieków przemysłowych — system odsalania wody Grupy Lihuayi

  Projekt, o wydajności około 4000m³/h i MMF+UF+DRO+EDI jako głównym procesie, jest obecnie jednym z największych projektów wykorzystujących metodę pełnej membrany w Chinach i pierwszym projektem wykorzystującym wodę z rzeki Żółtej jako źródło wody metody pełnej membrany do produkcji wody odsolonej jako wody zasilającej kocioł.

 • 湘醴盐化副本
  Przemysłowe oczyszczanie czystej wody —— Projekt renowacji systemu zasolenia i wytwarzania soli w Xiangli w Hunan

  Projekt jest zainstalowany z 1 zestawem turbiny parowej o mocy 15 MW i zaprojektowany ze stacją wody odsolonej 2x40 t/h, która wykorzystuje proces Multimedialny Filtr + Ultrafiltracja + Dwustopniowa Odwrócona Osmoza + EDI do produkcji wody uzupełniającej dla 2 zestawów 75 t/h średniej temperatury i średniego ciśnienia (3.82 MPa, 450°C) kotłów CFB. Jakość wody uzdatnianej po uzdatnieniu spełnia wymagania normy GB/T 12145-2016.

 • 晨鸣 纸 业 副 本
  Ponowne wykorzystanie odzyskanej wody - projekt EPC dotyczący recyklingu odzyskanej wody Grupy Chenming

  Z wydajnością 110000 70 m³/d jest to największy projekt recyklingu wody w przemyśle papierniczym w Chinach, który ma wskaźnik odzysku odzyskanej wody wynoszący ponad 19.04%, zużycie wody na poziomie 19.04 mln m³/rok i zmniejszenie zrzutów ścieków o XNUMX mln m³/rok.

 • 蒙西工业园副本
  Zerowy zrzut - oczyszczanie ścieków w parku przemysłowym Mengxi i projekt zerowego zrzutu

  Całkowita planowana powierzchnia parku przemysłowego Mengxi to 140 tys.㎡. Na wniosek lokalnego biura ochrony środowiska ścieki z oczyszczalni ścieków w parku powinny być ponownie wykorzystane, ale nie odprowadzane, a stężona solanka odparowana, ale nie odprowadzana. HNAC i Grant, jej spółka zależna, dostarczyły na potrzeby projektu zaawansowane rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków i zerowych zrzutów.

 • 苏银工业园
  Projekt ponownego wykorzystania odzyskanej wody w parku przemysłowym Yinchuan Suyin

  Projekt o skali 12,500 XNUMX m³/d wykorzystuje ultrafiltrację + dwustopniową odwróconą osmozę + odparowanie i krystalizację MVR jako główny proces regeneracji spływowej części oczyszczalni. Jakość wody po uzdatnianiu odpowiada standardowi powierzchni ziemi III.

ZAPYTANIE

Gorące kategorie