EN
Wszystkie kategorie

Profil firmy

Strona główna>O HNACu>Profil firmy

HNAC Technology Co., Ltd. (Kod giełdowy: 300490) jest dużą spółką notowaną na giełdzie, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie oszczędzania wody, energii elektrycznej, ochrony środowiska i uzdatniania wody oraz kontroli przemysłowej itp. HNAC ma 6 baz w Changsha, Pekinie, Wuhan i miasto Shenzhen w Chinach, które mają zagraniczne oddziały i biura w Republice Środkowoafrykańskiej, Chile, Pakistanie, Indonezji, Uzbekistanie i Zambii.


HNAC ma udział w światowym rynku urządzeń automatyki sterującej dla elektrowni i przepompowni, tj Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego Międzynarodowa Baza Produkcji Sprzętu Sterującego Małych Ośrodków Elektrowni Wodnych. HNAC jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Energii Wodnej i autoryzowanym głównym autorem ponad 10 chińskich krajowych norm branżowych w zakresie oszczędzania wody, energii wodnej i nowych źródeł energii.


HANC ma prawie 30-letnie doświadczenie w realizacji projektów, z kompleksowymi możliwościami usługowymi, takimi jak pomiary i projektowanie, produkcja sprzętu, wdrażanie inżynieryjne, inteligentna eksploatacja i konserwacja oraz inwestycje i finansowanie.

Gorące kategorie